Start Aktualności Zapraszamy na... Startujemy z wdrażaniem LSR
Informujemy że w celu obsługi mieszkańców/Beneficjentów z obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju LGD Bory Dolnośląskie, biuro Stowarzyszenia LGD Bory Dolnośląskie, będzie czynne w każdy wtorek, środę, czwartek w godzinach od 12:00 do 16:00. W tych dniach i godzinach w biurze Stowarzyszenia LGD Bory Dolnośląskie, będzie również czynny punkt informacyjno – konsultacyjny dotyczący prac nad Lokalnej Strategią Rozwoju na lata 2014 – 2020.

Startujemy z wdrażaniem LSR
poniedziałek, 09 maja 2016 07:26

 

 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Bory Dolnośląskie informuje, że uchwałą Zarządu Województwa Lubuskiego z dnia 02.05.2016 wybrano LGD do realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. Nasza LSR została oceniona na  181 punktów. Na 20 maja br. zaplanowano podpisanie umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego. Na wdrażanie LSR w nowym okresie programowania przewidziano kwotę 7.600.000 zł.

Na bieżąco będziemy informować o dalszych pracach związanych z wdrażaniem Strategii.

 
P A R T N E R Z Y
Reklama
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changerEuropejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Joomla template by ByJoomla.com